Wynajem pomieszczeń biurowo-handlowych


Firma MAT INSTAL prezentuje Państwu nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia biurowe do wynajęcia w budynku o powierzchni 1000m2, w świetnie zlokalizowanej, nowo wybudowanej nieruchomości w Toruniu. Budynek wraz z parkingiem na 43 samochody + 1 miejsce dla osoby niepełnosprawnej położony jest na działkach o powierzchni 5600m2.

 

 

Jest to budynek biurowo – handlowy o dwukondygnacyjnej konstrukcji wyposażony w stolarkę aluminiową. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Dostęp do budynku jest możliwy od strony ulicy Płockiej i Sieradzkiej. Pomieszczenia pod wynajem posiadają osobne wejście do budynku. Istnieje możliwość rozdzielenia, podziału wewnętrznego budynku na dwie oddzielne strefy. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą konferencyjno – szkoleniową z zapleczem multimedialnym oraz pomieszczeniem kuchenno – socjalnym do czasowego wynajmu. Dostęp do budynku w cyklu całodobowym. Istnieje możliwość odpłatnego wyświetlania reklamy multimedialnej na telebimie LED umiejscowionym na dachu budynku.

thumbnail of RZUT_pietro_strona_internetowa.ver.2
thumbnail of RZUT_parter_strona_internetowa.ver.2
thumbnail of pzt_plocka_internet-a3

Parter

Piętro

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Płockiej 3. Umiejscowienie nieruchomości bezpośrednio przy Szosie Lubickiej (droga krajowa nr 10) oraz w odległości 2 km od ul. Olsztyńskiej (droga krajowa nr 15) zapewnia dogodny i szybki dojazd przez cały dzień. Budynek jest oddalony zaledwie 15 minut od centrum Torunia i 7 minut od zjazdu na autostradę A1 w Lubiczu. Nieruchomość jest również dostępna jest dla osób podróżujących komunikacją miejską.

Budynek oraz przyległy teren został wyposażony w:

a) instalację elektryczną – z pomiarem pomieszczeń wynajmowanych,

b) instalację oświetlenia fasady budynkiu,

c) instalację oświetlenia parkingów,

d) instalację oświetlenia masztów flagowych,

e) ogrzewanie podłogowe z funkcją chłodzenia oparty na pompie ciepła i kotle gazowym,

f) wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła i chłodzeniem pasywnym,

g) elektroniczny systeme ochrony przeciw pożarowej,

h) instalację telefoniczną – pomieszczenie biurowe wyposażone w gniazda w ilości od czterech do sześciu sztuk,

i) instalację komputerową – pomieszczenie biurowe wyposażone w gniazda w ilości od czterech do sześciu sztuk,

j) system elektronicznego monitorowania zewnętrznego oraz klatek schodowych,

k) system kontroli dostępu – dostęp całodobowy, z możliwością dowolnej konfiguracji osób uprawnionych począwszy od pierwszych drzwi wejściowych poprzez przejście przez strefę wewnętrzną i drzwi do poszczególnych biur,

l) system alarmowy – dostęp całodobowy, z możliwością dowolnej konfiguracji osób uprawnionych,

ł) system domofonów – system cyfrowy umożliwiający dowolną konfigurację oraz łączenie z telefonami stacjonarnymi,

m) instalację wodno – kanalizacyjną,

n) instalację centralnego odkurzania.

Wnętrze budynku utrzymane wg wysokich standardów wykończeniowych z zachowaniem nowoczesnej stylistyki architektury wewnętrznej. Pomieszczenia biurowe wyposażone w nowoczesny system drzwi. W pomieszczeniach biurowych została ułożona wykładzina dywanowa systemowa składająca się z elementów o wymiarach 50 x 50. Większość pomieszczeń biurowych została wyposażona w „ukrytą” instalację wodno – kanalizacyjną. Na terenie umiejscowiono podświetlane maszty flagowe o wysokości 6 metrów. Dla firm wynajmujących pomieszczenia biurowe są przeznaczone dwie powierzchnie reklamowe na fasadzie budynku od strony ulicy z możliwością podświetlenia. Istnieje możliwość oznaczenia miejsc parkingowych, liczba i lokalizacja do ustalenia. Teren przyległy do budynku będzie w dużej części terenem zielonym z nowoczesną mini architekturą wyposażą w ławki, śmietniki i stojak na rowery. Mini architektura zewnętrzna nawiązuje do nowoczesnych trendów architektonicznych w wykonaniu ze stali nierdzewnej. Całość terenu jest ogrodzona i wyposażona w trzy bramy wjazdowe oraz jedną furtkę. Sterowanie otwierania i zamykania bram obywa się za pomocą systemu elektronicznego w określonych godzinach. Poza godzinami otwarcia Najemcom będą wydawane bezpłatnie piloty do sterowania bramą w ilości odpowiedniej do ilości miejsc parkingowych. Zarządzanie nieruchomością prowadzone jest zgodnie z najwyższymi standardami z poszanowaniem potrzeb i oczekiwań Najemców. Budynek jest dozorowany elektronicznie przez firmę ochroniarską, jak również przez zainstalowany system kamer na zewnątrz i wewnątrz korytarzy kontrolujący wejście i wyjście z budynku. Dostęp do pomieszczeń jest pod nadzorem elektronicznego systemu kontroli dostępu, jako i system domofonów cyfrowych skonfigurowanych z telefonami stacjonarnymi. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo wszystkim Najemcom. Stolarka okienno – fasadowa jest w wykonaniu antywłamaniowym z szybą typu P4.

Szczegóły pod numerem telefonu 601-638-061 i na stronie www.biuramatinstal.pl

Szybki Kontakt

MAT INSTAL

87-100 Toruń, ul. Płocka 3

tel. 56 648 40 88