Kariera

Przedsiębiorstwo MAT INSTAL koncentruje się na nowoczesnych technologiach mających na celu oszczędność energii i kosztów ogrzewania oraz ochronę środowiska naturalnego. Najwyższą jakość usług, niezawodność urządzeń, profesjonalną obsługę klientów oraz wyróżniające się kompetencje techniczne możliwe są dzięki wysokim kwalifikacjom i zaangażowaniu wszystkich pracowników.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Osoby, które spełniają poniższe wymagania i są zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
na adres: kariera@matinstal.pl Do czasu zakończenia rekrutacji informacje telefoniczne nie są udzielane.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr101, poz. 923 ze zm.”

Doradca Techniczny

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Monter

Oferujemy:

Serwisant urządzeń grzewczych

Do zadań pracownika należeć będzie:

Od kandydatów oczekujemy:

Osoby, które spełniają powyższe wymagania i są zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kariera@matinstal.pl

Szybki Kontakt

MAT INSTAL

87-100 Toruń, ul. Płocka 3

tel. 56 648 40 88