Firma

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MAT INSTAL Karol Kluczewski Toruń prowadzi kompleksową obsługę Klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisu pomp ciepła, systemów grzewczo-sanitarnych oraz wentylacyjnych.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1997 roku jako ogólnokrajowy przedstawiciel handlowy niemieckiego lidera branży grzewczej – firmy Viessmann.

Działając w szeroko pojętej branży sanitarnej specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu nowoczesnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła i kolektorach słonecznych, oraz instalacji systemów ogrzewania podłogowego i grzejnikowego.

Naszą specjalizacją jest dobór, projektowanie i montaż pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych oraz kolektorów słonecznych.

W naszej dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Z uwagi na rosnące koszty eksploatacyjne budynków w zakresie ogrzewania, naszym Klientom oferujemy kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii takie jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno oraz, jak w przypadku pomp ciepła, prąd elektryczny.

Nasza firma wykonuje kompletne instalacje wraz z wymiennikami gruntowymi do pomp ciepła oraz studnie głębinowe. Jako jedna z niewielu firm w kraju dysponujemy kompletnymi zestawami wiertniczymi służącymi do wykonywania wierceń i montażu pomp ciepła.

W celu zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa i ciągłości funkcjonowania instalacji, współpracujemy z firmą Viessmann w realizacji usług serwisowych i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych Posiadamy kompleksowo wyposażony serwis z własnym magazynem części zamiennych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz wymaganych uprawnieniach specjalistycznych.

Szybki Kontakt

MAT INSTAL

87-100 Toruń, ul. Płocka 3

tel. 56 648 40 88